• Sanepid

• 23.07.2024
        • Ważne dla uczniów rozpoczynających kształcenie w klasie 1

Dotyczy badań w sanepidzie !!!

Od 25.07.2024r. można zgłaszać się do Sanepidu w celu wykonania badań na nosicielstwo dla danych zawodów:

• 22.06.2024
        • Trzy lata minęły jak chwila i przyszło się pożegnać. Uczniowie trzecich klasy Branżowej Szkoły I stopnia nr 4 zakończyli swoją naukę i pięknie zostali pożegnani na uroczystości w dniu 21 czerwca. Najlepszym wręczono dyplomy i nagrody książkowe, a dla wszystkich uczniowie z klas drugich przygotowali niespodzianę. Szerokiej drogi nasi absolwenci. Progi naszej szkoły są zawsze dla Was otwarte.

• Pożegnanie absolwentów szkoły branżowej : zobacz więcej
      • Zakończenie roku szkolnego 2023/24
      • Piknik z Lwem Honorkiem

• 18.06.2024
        • Oceny wystawione, wakacje tuż za rogiem, a nasza młodzież jeszcze aktywnie działa. Dnia 13 czerwca odbył się na terenie płockiego ZOO festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Straż Miejską. ZSUiP reprezentowali uczniowie branż: gastronomicznej, mody i stylu oraz fryzjerskiej wraz z nauczycielami zawodów.

• Piknik z Lwem Honorkiem: zobacz więcej
      • Wolontariat

• 05.06.2024
        • Wolontariusze naszej szkoły wsparli działania Stowarzyszenia "Hospicjum Płockie" pod wez. św. Urszuli Ledóchowskiej. W ramach kampanii Pola Nadziei 2024 młodzież kwestowała na rzecz osób chorych i cierpiących.

Wolontariat hospicyjny jest niezwykle trudnym i odpowiedzialnym rodzajem służby społecznej, cieszy więc fakt, że młodzi ludzie chcą angażować się w tego rodzaju przedsięwzięcia i kształtować w sobie potrzebę niesienia bezinteresownej pomocy osobom chorym i cierpiącym.

• Wolontariat: zobacz więcej
      • Mistrzostwa Szkoły

• 30.05.2024
        • Maraton sportowy z ZSUiP zwieńczony został Mistrzostwami Szkoły w piłce nożnej. 29 maja 2024 r. odbyły się rozgrywki w piłkę nożną. Do turnieju głównego zgłosiły się 4 drużyny 7 osobowe. W meczu o 3 miejsce wygrała drużyna składająca się z uczniów z klas 1Tr, 1K, 2Trl, 2Tż. Mecz finałowy to były duże emocje , pierwszaki z klasy 1Tżs efektownie wygrali 3:1 z drużyna składająca się z uczniów z 3 Cf, 4Tżs, 3Tst, 2Tż i 1Cf. Najepszym zawodnikiem turnieju został, Adrian z 1 Cf, a najlepszym bramkarzem Jakub z 1 Tżs. Wszystkim wygranym medale wręczał pan dyrektor Henryk Cichecki. Wielkie gratulacje

• Mistrzostwa Szkoły : zobacz więcej
      • Licealiada 2024

• Kolejny dzień sportowych emocji. Dnia 28 maja, nasi uczniowie startowali w zawodach pływackich w ramach Licealiady. Gratulacje dla Wiktorii z kl 3Ks, Oli z kl 1Tf oraz Kacpra z 1 Tżs

• Licealiada 2024: zobacz więcej
      • Dzień Patrona 2024

• 28.05.2024
        • 27 maja cała społeczność szkolna obchodziła Dzień Patrona. W tym roku wiodące hasło brzmiało: ,,Porozmawiajmy o szacunku i zaufaniu ‘’. Interpretację hasła przedstawił pan dyrektor Henryk Cichecki. Następnie została zaprezentowana krótka scenka dotycząca tych wartości w życiu codziennym. Finałem uroczystości był pokaz szkolnych talentów i pasji.

• Dzień Patrona 2024: zobacz więcej
      • Sukcesy naszych sportowców

• Wielki sukces naszych lekkoatletów. Amelia z 1 Tlt, zajęła 3 miejsce, w biegu na dystansie 100m, w zawodach lekkoatletycznych w ramach Licealiady. Szymon z 4Tżs zajal 5 miejsce na tym samym dystansie. Wielkie gratulacje .

• Sukcesy naszych sportowców : zobacz więcej